Banamama.co ailesi evcil dostlarımızın sağlığını ve evcil hayvan dostlarının onlarla daha iyi ve kaliteli zaman geçirmesini temel edinmiş bir platformdur.

 

Her ay yapılan mama ve bakım ürünü tedariği problemine abonelik sistemiyle çözüm getirirken barınaklardaki dostlarımızı da unutmayıp sitemiz üzerinden yapılan alışverişlerin 5% ini her ay barınaklara yardım olarak bağışlıyoruz.

 

Banamama.co olarak sunduğumuz değer ise sizin evcil dostunuzu en az sizin kadar düşünüyor ve değer veriyor olmamızdır.

SİTEYE GİT
Hello7, İngilizce öğrenmeye başlamış ve kelime hazinesini geliştirmeye ihtiyaç duyan bireylere her gün yedi yeni kelime öğreterek destek olan bir akıllı telefon uygulamasıdır.

 

Her bir kelimenin, özenle seçilmiş, eğlenceli bir GIF ile eşleştirilerek öğretildiği ve dünya eğitmenleri tarafından tavsiye edilen en etkili öğrenme tekniklerinin kullanıldığı Hello7 özellikle iş ve okul hayatı sebebiyle İngilizce öğrenmek için zaman ayırmakta zorlanan insanların kullanımına uygun olarak geliştirildi.

 

Başarısı nedeniyle akademik çalışmalar içinde de kendisinden bahsettiren Hello7, anadili Türkçe olan kullanıcıların yanı sıra Rusça, Almanca ve İspanyolca dilleri için de hizmet vermektedir.

Uygulamaya Git
Udentify, görüntü işleme teknolojisini kullanarak perakende satış noktalarının verimliliğini ölçümleyen bir iş zekası çözümü üretir. Kameralar yardımı ile giren her müşteriye bir tekil takip numarası atanır ve aynı kimlik ile tüm alışverişleri sırasında takip edilir. Elde edilen müşteri deneyim verisi m2 verimliliğini arttırma, gereksiz maliyetlerden kurtulma ve kısa süreli fikir testi için kullanılır.

 

Uygulamaya Git

© 2017 Megatech bir Mega Metal kurulusudur - Tüm Hakları Saklıdır mega metal
  